-
Обговорення:Шаблоны для оформления страниц: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(Сторінка очищена) Мітки: Очищення Скасовано |
Немає опису редагування Мітка: Ручний відкіт |
||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{| class="wikitable" style="width:49%; float:left; margin-right:1.4em; clear:left;" | |||
|-style="width:100%; height:2px; background: #0000FF; border:5px;" | |||
| | |||
|-style="width:100%; height:2px; background: #FFFF00; border:5px;" | |||
| | |||
|- | |||
|<center>Сьогодні '''{{CURRENTDAY}} {{CURRENTMONTHNAMEGEN}} {{CURRENTYEAR}}''' року. Світовий час {{CURRENTTIME}}. '''</center> | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="width:49%; float:left;" | |||
|-style="width:100%; height:2px; background: #0000FF; border:5px;" | |||
| | |||
|-style="width:100%; height:2px; background: #FFFF00; border:5px;" | |||
| | |||
|- | |||
|<center>Сьогодні '''{{CURRENTDAY}} {{CURRENTMONTHNAMEGEN}} {{CURRENTYEAR}}''' року. Світовий час {{CURRENTTIME}}. '''</center> | |||
|}<div style="clear:both;"></div> | |||