-
Обговорення:Шаблоны для оформления страниц: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Немає опису редагування |
Немає опису редагування |
||
| (Не показано 11 проміжних версій цього користувача) | |||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{| style="background-color: #EEDDFF; border: | {| style="background-color: #EEDDFF; border: 1px solid #7922CC; border-radius: 20px 15px 10px 0px;" | ||
|- | |- | ||
| | |Обговорення:Шаблоны для оформления страниц | ||
|- | |||
|style="background-color: #FFFF00; border: 1px solid #7922CC; border-radius: 0px 0px 5px 0px;"|Обговорення:Шаблоны для оформления страниц | |||
|} | |} | ||
Поточна версія на 16:41, 12 грудня 2022
| Обговорення:Шаблоны для оформления страниц |
| Обговорення:Шаблоны для оформления страниц |