-
Обговорення:Шаблоны для оформления страниц: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(Створена сторінка: {| class="wikitable" style="width:49%; float:left; margin-right:1.4em; clear:left;" |-style="width:100%; height:2px; background: #0000FF; border:5px;" | |-style="width:100%; height:2px; background: #FFFF00; border:5px;" | |- |<center>Сьогодні '''{{CURRENTDAY}} {{CURRENTMONTHNAMEGEN}} {{CURRENTYEAR}}''' року. Світовий час {{CURRENTTIME}}. '''</center> |} {| class="wikitable" style="width:49%; float:left; margin-right:1.4em;" |...) |
Немає опису редагування |
||
| (Не показано 26 проміжних версій цього користувача) | |||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{| | {| style="background-color: #EEDDFF; border: 1px solid #7922CC; border-radius: 20px 15px 10px 0px;" | ||
|- | |||
|Обговорення:Шаблоны для оформления страниц | |||
|- | |||
|style="background-color: #FFFF00; border: 1px solid #7922CC; border-radius: 0px 0px 5px 0px;"|Обговорення:Шаблоны для оформления страниц | |||
|} | |||
Поточна версія на 16:41, 12 грудня 2022
| Обговорення:Шаблоны для оформления страниц |
| Обговорення:Шаблоны для оформления страниц |